O kancelarii

„Ciężar dowodu spoczywa na tym, kto twierdzi, a nie na tym, kto zaprzecza.”

Tak było w Rzymie i podobnie jest w naszych czasach. Czy nasza sprawa jest drobna, czy o życiowej wadze, nie powinniśmy podejść do niej z lekceważeniem- ani klient, ani prawnik nie powinien sprawy traktować rutynowo, szczególnie jeśli jest to ( naszym zdaniem ) tzw. łatwa, wygrana sprawa. Nic się samo nie dzieje i podobnie jest w sądach czy urzędach. Bardzo ważne jest dostarczenie dowodów. Nie wystarczy mieć subiektywną rację, aby sprawy nie trzeba było dobrze przygotować i sumiennie przeprowadzić. Nie w każdej sprawie adwokat jest konieczny, ale każdą może usprawnić, przyspieszyć i na bieżąco kontrolować czy idzie we właściwym kierunku.

Kim jestem?

Zawód adwokata wykonuję od 2011 roku (nr wpisu Okręgowej Izby Adwokackiej: WRO/Adw/1180). Prowadziłem osobiście setki spraw, od drobnych konfliktów sąsiedzkich po poważne spory przed Sądem Najwyższym i każde zadanie zawodowe traktuję z należytą uwagą. Jako doświadczony prawnik stoję na czele kancelarii adwokackiej, zajmującej się pomocą prawną w wielu dziedzinach. W branży prawniczej doświadczenie stanowi szczególną wartość i mogę powiedzieć, że dzięki rzetelnej pracy i stabilnemu prowadzeniu działalności wielu usatysfakcjonowanych klientów może polecań moją kancelarię swoim znajomym.

Kancelaria adwokacka, którą tworzę, działa w oparciu o wiedzę i doświadczenie z zakresu wielu dziedzin prawa. Jestem specjalistą, który dba o interesy swoich klientów indywidualnych oraz komercyjnych. Zajmuję się sprawami z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego i opiekuńczego, prawa pracy, odszkodowań, finansowego i gospodarczego. Angażuję się finału w powodzenie każdego zadania, które powierzają mi klienci. Na każdym etapie rozmawiam z klientami, informując ich o szczegółach i postępie w sprawie. Moja praca oparta jest o dyskrecję i poszanowanie praw klienta. Rozliczeń dokonuję na jasnych, z góry ustalonych zasadach.

Zakres moich usług

Wieloletnia praktyka adwokacka pozwoliła mi na zdobycie doświadczenia w wielu dziedzinach prawa. Dziś korzystam ze swojej wiedzy oraz efektów pozytywnie zakończonych spraw sądowych. Jestem specjalista, zajmującym się doradztwem, reprezentowaniem klientów na sali sądowej, tworzeniem pism procesowych oraz kompleksowej dokumentacji prawnej przedsiębiorstw ( firm ). Troska o pozytywne rozwiązanie problemu jest moja motywacją, a indywidualne zaangażowanie w każdą sprawę pozwala mi ze świeżym podejściem wykonywać każde zadanie.

Oferuję szeroki zakres usług dla klientów indywidualnych. Moja kancelaria specjalizuje się w rozwiązywaniu problemów, związanych z:

 • prawem cywilnym,
 • prawem odszkodowań,
 • prawem spadkowym,
 • prawem rodzinnym i opiekuńczym,
 • prawem karnym,
 • sprawami kredytowymi-prawem finansowym,
 • poradami prawnymi w dowolnej dziedzinie prawa.

Dla firm przygotowałem ofertę współpracy, która może opiewać o:

 • stałą obsługę prawną przedsiębiorstwa,
 • sporządzenie umów oraz opiniowanie umów,
 • pomoc w zakresie przepisów prawa pracy,
 • udział w sporach sądowych (reprezentowanie klienta podczas procesu),
 • udział i reprezentowanie w sporach administracyjnych,
 • windykację wierzytelności,
 • poradnictwo prawne.

Obszar terytorialny kancelarii

Pracuję na terenie województwa dolnośląskiego i opolskiego, siedziba kancelarii mieści się w Oławie. Kancelaria adwokacka w Oławie zaczyna współpracę od osobistego spotkania z klientem oraz dokładnego ustalenia szczegółów współpracy. Pracuję dla klientów z Oławy, Brzegu, Jelcza-Laskowic oraz okolicznych miejscowości, takich jak Siechnice czy Wiązów. W sprawach sądowych reprezentujemy swoich klientów na terenie całego kraju. Jesteśmy do dyspozycji poprzez kontakt telefoniczny oraz za pośrednictwem poczty elektronicznej. Działamy stacjonarnie, doceniając możliwość bezpośredniego spotkania, poznania się oraz omówienia na żywo niezbędnych formalności, lecz w ofercie mamy także możliwość udzielenia porady przez internet.

 

Zobacz także: