Jakość usług

Kompetencje

Podstawą pracy adwokata, czyli prawnika świadczącego usługi pomocy prawnej, od tworzenia aktów czy udzielania porad prawnych, po reprezentowanie jednej ze stron w różnego rodzaju sprawach sądowych czy urzędowych, jest uzyskanie prawa do wykonywania zawodu (Art. 4. 1 , ustawy z dnia 26 maja 1982 „Prawo o adwokaturze”), a także wpis w odpowiedniej Izbie Adwokackiej, co gwarantuje odpowiednie przygotowanie merytoryczne osób, które po zakończeniu studiów będą wykonywać ten zawód.

Nasza Kancelaria Adwokacka Adwokat Paweł Wójcik świadczy wszelkiego rodzaju pomoc prawną od 2011 roku ( wpis do Okręgowej Izby Adwokackiej we Wrocławiu nr WRO/Adw/1180).

Doświadczenie

Dziesięć lat działalności na rynku prawniczym gwarantuje wysokie zadowolenie z naszych usług. W ciągu dekady nabraliśmy sporo doświadczenia, w rozwiązywaniu problemów naszych klientów. Za dobrym przygotowaniem teoretycznym, ważnym elementem działań adwokatów jest odpowiednia systematyka, którą przystosowuje się do indywidualnego przypadku. Nasza Kancelaria dzięki wielu przeprowadzonym sprawom wypracowała wiele schematów działania w konkretnych rodzajach spraw, choć oczywiście, przystosowujemy je do specyfiki sprawy, z którą przychodzi klient.

Dzięki dekadzie obecności w sektorze prawniczym, wygraliśmy wiele spraw z zakresu:

  • Postępowań odszkodowawczych,
  • Prawa karnego i cywilnego,
  • Prawa administracyjnego i gospodarczego,
  • Prawa rodzinnego i opiekuńczego,
  • Prawa pracy,

Komunikatywność

Komunikacja z klientem stanowi dla nas podstawę do działania i jeden z fundamentów działania naszej kancelarii. Gwarantujemy indywidualne podejście do każdej ze spraw, a także wysoki wskaźnik zadowolenia we współpracy z przedsiębiorcami działającymi w różnych branżach w zakresie bieżącej obsługi prawnej.
Wiemy, że podstawą dobrej współpracy z naszymi kontrahentami jest odpowiednia komunikacja na każdym etapie procesu – od postępowania przygotowawczego i ustalania stanu faktycznego, przez właściwe prowadzenie sprawy i informowanie o aktualnych postępach w jej rozwiązaniu, na ewentualnych apelacjach i pomocy w odwoływaniu się do sądów wyższej instancji kończąc. Z tego powodu jednym z priorytetów naszych działań jest szczegółowe i systematyczne relacjonowanie postępów w każdej ze spraw.

Dyspozycyjność

Siedziba Kancelarii Adwokackiej adw. Pawła Wójcika mieści się w Oławie, lecz nie jest to jedyne miasto, w którym uzyskają państwo pomoc prawną z różnych dziedzin zapisów i obowiązujących zasad. Świadczymy pomoc prawną zarówno w trybie stacjonarnym, jak i zdalnym. W przypadku, gdy zainteresowani są Państwo spotkaniem „na żywo” i uzyskaniem porady bezpośrednio od adwokata, oferujemy, poza spotkaniem w naszej siedzibie, dojazd i możliwość spotkania we Wrocławiu, Siechnicach, Lubinie, Polkowicach, Jelczu-Laskowicach, Głogowie i Brzegu.
Jeśli spotkanie nie jest konieczne, warto skorzystać z porad prawnych, które udzielamy zdalnie na terenie całego kraju. Oferujemy zarówno długoterminową współpracę jak i pojedyncze zlecenia zarówno osobom fizycznym, jak i jednoosobowym przedsiębiorcom, czy osobom prawnym. Gwarantujemy wysoką jakość udzielonej pomocy oraz współpracę opartą na dialogu i stałym kontakcie z klientem.

Jasny system rozliczeń

Oferowana pomoc prawna ze strony naszej kancelarii charakteryzuje się również bardzo przejrzysty i prosty w obsłudze system rozliczeń. Stawkę, której oczekujemy za udzielenie porady czy bieżącą obsługę prawną ustalamy na samym początku współpracy z klientem. Klient zawsze wie ile i za co płaci. Do każdej ze spraw podchodzimy indywidualnie, co przekłada się również na zróżnicowane ceny naszych usług (w zależności, od stopnia skomplikowania sprawy).

Oferujemy kilka sposobów rozliczeń, z których mogą korzystać nasi klienci:

  • opłata za jednorazową obsługę prawną – cała kwota, którą musi uiścić klient jest ustalana na wstępie, a nabywca usługi opłaca ją w formie jednorazowej wpłaty,
  • rozłożenie na raty- w określonych sytuacjach i przy odpowiednio sporządzonej umowie, przyjmujemy też płatności w ratach
  • ryczałt- opłata na zasadzie abonamentu, przeznaczona dla osób fizycznych bądź firm, którzy decydują się na stałą współpracę z naszą kancelarią.
  • system godzinowy – na początku sprawy ustalamy z klientem odpowiednią dla obu stron stawkę godzinową,
  • systemy mieszane.