Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniu Klientów prowadzimy również pomoc prawną na odległość. Jest to w szczególności atrakcyjne dla osób przebywających za granicą bądź w odległych miejscach w Polsce.

Osobę chcącą skorzystać z takiej formy prosimy o przesłanie krótkiej informacji precyzującej problem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. bądź o wypełnienie formularza kontaktowego znajdującego się w zakładce KONTAKT -  zaznaczając czy oczekuje się porady prawnej czy innej, bardziej zaawansowanej formy pomocy.

W ciągu 24 godzin postaramy się udzielić odpowiedzi. W razie konieczności poprosimy o dodatkowe informacje, przesłanie dokumentacji bądź osobisty kontakt gdy okaże się to niezbędne.

Po uiszczeniu uzgodnionego wynagrodzenia uzyskają Państwo pomoc prawną w zaakceptowanej formie.

Zaznaczamy, że mimo dogodnej dla Klienta formy współpracy i technicznych udogodnień nie każdą sprawę można poprowadzić bez spotkania z Mocodawcą. Zwykle podejmuje się wówczas działania niecierpiące zwłoki, a jednocześnie uzgadnia termin spotkania dogodny dla Klienta.

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem